ARACINIZA NASIL BAKIYORUZ

KARNAUBA BALMUMU NEDİR?

Mothers, ilk klasik ürünü Magnezyum & Alüminyum Parlatıcı sayesinde elde ettiği başarı ile müşterileri için vazgeçilmez bir ürün haline geldi. Kısa süre içerisinde tüm kullanıcılar jantlarındaki bu parlaklığı ve görünümü arabalarının kendisinde de istediler. Geniş çaplı ve detaylı test çalışmaları sonucu, “Mothers California Gold” temizleyici ve cila parlatıcı ürünü ortaya çıktı. Bu ürünle solmuş boyalara sahip araçlar bile sanki fabrikadan yeni çıkmış gibi hatta belki de daha iyi bir görüntüye sahip oldu.

Karnauba Balmumu çeşitli saflık ve parlaklık derecelerine sahip, asıll rengi kahverengi/sarı arasında değişen, bu sebeple de renginin kalitesi sarı tonlarına göre 3’e ayrılan insanlığın bilinen en sert cila hammaddesidir.

Karnauba Sarısı’nın en saf ve 1. sınıf kaliteye sahip bitkileri Mothers ürünlerinde kullanılır. Mothers da ürünlerini sınıflandırırken, Karnauba bitkisinin bu saflık ve renk derecelendirmesine kullanır.

Tüm Mothers ürünlerinin tümü 1. sınıf kaliteli karnauba’dan yapılmış ve “Kaliforniya Altın Karnauba Temizleyici Cila”, “Kaliforniya Altın Karnauba Özel Formüllü Cila”, “Kaliforniya Altın Karnauba Doğal Formüllü Cila” ve “Kaliforniya Altın Karnauba Saf Karnauba Pasta ve Cilası” şeklinde sınıflara ayrılmıştır.

Karnauba’nın tahılı, yapısal olarak bildiğimiz en sert cila mumudur. Bu inanılmaz dayanıklılığının yanında kuruduğu yüzeyde doğal ve harika bir parlaklık verir. (Sentetik cilaların, yarattığı dalgalanmalara ve bulutsu harelere asla yol açmaz.)

Framed Images